Osiemnasta niedziela zwykła – 01 VIII

Jutro Święto NMP Anielskiej. W kościołach parafialnych i franciszkańskich można zyskać odpust zupełny. Warunki: stan łaski i przyjęcie Komunii św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św., oraz brak przywiązania do grzechu.

We wtorek około godz. 12.00 przejdzie przez naszą parafię w Malinie 41. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, jednak ze względu na obostrzenia sanitarne nie będzie miała postoju w wiosce. Jest możliwość dołączenia do pielgrzymki na jeden dzień. Nasza franciszkańska grupa zaprasza na ósmego sierpnia na trasę Kluczbork – Borki Wielkie. Więcej informacji na stronie parafii.

W środę z okazji wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, msza święta wieczorna w intencji Margaretek. Po eucharystii spotkanie w domu parafialnym.

W czwartek młodzież zapraszamy na jednodniowy wyjazd do Poznania /zwiedzanie katedry, sanktuarium „Błogosławionej Poznańskiej Piątki”, rynek/. Koszt przejazdu pociągiem 35 zł. Zbiórka przed klasztorem o 6.50. Powrót po 19.00. Więcej informacji u o. Jozuego.

W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00. Będziemy się modlić za osoby w chorobie alkoholowej.

W I piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 17.30.

W I sobotę o godz. 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza wotywna o 9.00.

W okresie wakacyjnym msze św. w niedziele o godz. 8.00, 10.00 w Szymanowie, 11.30 i 18.00. W tygodniu tylko wieczorem o 18.00.

W okresie wakacji kancelaria czynna po mszach wieczornych.

Najbliższa katecheza chrzcielna 20 sierpnia o 19.00.

Parafialne dożynki połączone z odpustem Narodzenia NMP odbędą się w niedzielę 5 września.

Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 12-19 września 2021 r. Zapisy i informacje u o. Mieczysława.

Zapowiedzi przedślubne: (III)         Anna Lisińska z Ligoty Pięknej i Piotr Stebnicki z Trzebnicy

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253