Osiemnasta niedziela zwykła – 08 VIII

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

W okresie wakacyjnym msze św. w niedziele o godz. 8.00, 10.00 w Szymanowie, 11.30 i 18.00. W tygodniu tylko wieczorem o 18.00.

W poniedziałek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy.

W piątek po mszy wieczornej zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie, o przystrojenie i niesienie figurki proszę parafian z Rogoża.

W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna po mszach wieczornych.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na mszach pobłogosławimy zioła i kwiaty. Przed kościołem zbiórka na remont naszego Domu Parafialnego.

Wyjazdy na Górę św. Anny proszę w tym roku organizować indywidualnie.

Ze względu na małą liczbę zgłoszonych osób na pielgrzymką do Medjugorie, zostaje ona odwołana.

W ostatnim tygodniu po wieczną nagrodę do Pana odeszło dwoje naszych parafian ś.p. Julia Miłek l.84 z Malina i Lucjan Korgól l. 79 z Rogoża. R.i.p.

Niech Bóg was błogosławi i niech was strzeże!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253