Osiemnasta niedziela zwykła – 31 VII

W okresie wakacyjnym do końca sierpnia nie będzie mszy św. w tygodniu o godz. 9.00 oraz mszy niedzielnej w Krynicznie o 10.00.

Od poniedziałku od godz. 12.00 do 2 sierpnia do północy w kościołach franciszkańskich i kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny z okazji święta NMP Anielskiej z Porcjunkuli. Warunki zyskania odpustu: spowiedź i Komunia św., nawiedzenia kościoła, modlitwa „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i brak przywiązania do grzechu, nawet powszedniego.

W poniedziałek o. Jozue odwiedzi swoich chorych od godz. 9.00. Po mszy wieczornej spotkanie dla III Zakonu.

We wtorek święto NMP Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu ok. g. 11.00 przez Malin będzie przechodzić i zatrzyma się na odpoczynek 42. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Prosimy parafian o ugoszczenie pielgrzymów. Informacje u o. Jozuego.

W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya patrona proboszczów i kapłanów. Wieczorna msza święta w int. Margaretek. O godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W I piątek miesiąca o. Mieczysław odwiedzi swoich chorych od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej od 17.30.

W I sobotę miesiąca o 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza święta z formularza święta Przemienienia Pańskiego.

W przyszłą niedzielę na mszach wystawienia Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

Przy poświęceniu pojazdów w zeszłą niedzielę na zakup środków transportu dla misjonarzy zebraliśmy 1691 zł. Bóg zapłać za każdy dar serca.

Zapraszamy również na autokarową pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 17 do 25 września. Informacje i zapisy u o. Mieczysława.

Sierpień jest miesiącem trzeźwości, zachęcamy do podjęcia wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.