Piąta niedziela zwykła – 06 II

W poniedziałek o 7.45 wyjazd na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej dla dzieci.

W czwartek o 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorych. O godz. 18.00 msza św. w intencji chorych naszej parafii z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych i okolicznościowym nabożeństwem. O. Jozue odwiedzi w tym dniu swoich chorych.

W przyszłym tygodniu przed kościołem zbiórka na ogrzewanie kościoła i naszego domu parafialnego.

Spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem 16 lutego dla kl . VIII i 18 lutego dla II roku.

W ubiegłą niedzielę na wsparcie zakonów kontemplacyjnych zebraliśmy 1405 zł. W ich imieniu składamy serdeczne: Bóg zapłać!

Szukamy ofiarodawców na nowy krzyż misyjny przy grocie, brakuje jeszcze ok. 7 tys. zł.

W gablocie wywieszona jest lista grobów przeznaczonych do likwidacji i powtórnego pochówku (minęło 20 lat i nie są opłacane).

Błogosław Panie nas, na pracę i znojny trud!

KONTO PARAFII:

Bank Pekao SA 37 1240 6670 1111 0011 0810 5079