Święto Przemienienia Pańskiego – 06 VIII

Do końca sierpnia nie będzie mszy świętej w tygodniu o godz. 9.00 oraz mszy świętej niedzielnej w Krynicznie o 10.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od godz. 20.00

W niedzielę nabożeństwo Fatimskie o 18.00. O przystrojenie i niesienie figury prosimy mieszkańców Szymanowa. W tym dniu msza święta niedzielna po nabożeństwie i procesji.

W imieniu pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej dziękujemy mieszkańcom Malina za okazaną gościnność.

W najbliższych dniach rozpocznie się kładzenie kostki brukowej, która połączy stary i nowy cmentarz. By zapewnić odpowiednią szerokość ścieżki, prace będą wymagały wycięcia kilku tui i przeniesienia ławek przy grobach.

Zapowiedzi przedślubne (I)      Andrzej Piwowar z Kryniczna i Katarzyna Bogacz z Kryniczna

W tym tygodniu pożegnaliśmy p. Krystynę Cisowską z Kryniczna. R.I.P.