Szósta niedziela zwykła – 12 II

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od 20.00.

Spotkanie z duchowością św. Tereski od Dzieciątka Jezus, w roku jubileuszu Jej urodzin, poprowadzą siostry Karmelitanki w piątek po mszy świętej o 9.00.

Krąg Biblijny w piątek o 19.00.

W nocy z soboty na niedzielę /18/19 lutego/ zapraszamy na pokutną adorację Najświętszego Sakramentu, z prośbą o błogosławieństwo i pokój dla naszej Ojczyzny. O pełnej godzinie modlimy się różańcem, pod koniec pełnej godziny adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia. Początek godz. 21.00 zakończenie o godz. 8.00.

Wycieczka na Górę św. Anny dla dzieci z klas podstawowych dwudziestego lutego. Koszt 60 zł. Informacje oraz karty do wypełnienia przez rodziców lub opiekunów u o. Jozuego.

W zakrystii lub mailowo można się zapisać na przyjęcie franciszkańskiego Krzyża San Damiano. Peregrynacja w parafii rozpocznie się od środy popielcowej /22 II/. Przyjmujemy krzyż z modlitewnikiem po mszy świętej wieczornej. Na następny dzień, przed msza święta o 18.00, przynosimy krzyż do kościoła dla kolejnej rodziny.

Zmarł nasz parafianin śp. Mieczysław Nasieniak z Ligoty Pięknej. Pamiętajmy o Nim w modlitwie. R.I.P.