Trzecia niedziela adwentu – 11 XII

Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej odprawiamy od pon. do pt. o godz. 18.00. Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież, których zapraszamy po mszach na krótkie spotkanie w domu parafialnym. Jako Adwentowy Dar Serca zbieramy pampersy do Domu Samotnej Matki we Wrocławiu (kosz przy ołtarzu po lewej stronie).

W zakrystii i w kancelarii można nabyć świece Caritas, duża 20 zł, mała 10 zł, a przed ołtarzem rozprowadzamy opłatki wigilijne

Katecheza chrzcielna w poniedziałek o 19.15.

Katechumenat I roku ma swoje spotkanie we wtorek o 19.15.

Katecheza dla dorosłych w środę o 19.15.

Msza święta imieninowa o. Jozuego w czwartek o 18.00.

Ministranci i lektorzy mają swoją zbiórkę, a krąg biblijny swoje spotkanie w piątek o 19.15.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będą rozprowadzane za dobrowolna ofiarę pierniki ozdobione przez dzieci i kilka świątecznych ozdób przeznaczonych na remonty.

Jeszcze do 19 grudnia przyjmujemy zaproszenia na odwiedziny kolędowe.

W przyszły poniedziałek – 19 grudnia –  po mszy świętej wieczornej prosimy mężczyzn do pomocy przy budowie naszej bożonarodzeniowej stajenki.

W tym tygodniu odbył się pogrzeb Jana Nowakowskiego z Rogoża i Stanisława Roszaka z Kryniczna.