Trzecia niedziela Wielkiego Postu – 15 III

Wyrażamy wdzięczność o. Jarosławowi Zatoce, za podjęcie się trudu wygłoszenia tych rekolekcji parafialnych. Niech Bóg wynagrodzi Go swoimi łaskami i wspiera w dalszej posłudze kapłańskiej i zakonnej. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby klasztoru w Dusznikach Zdroju. O 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W Wielkim Poście msze św. w tygodniu o godz. 9.00 i 18.00.

W czwartek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu przypada 7 rocznica pontyfikatu papieża Franciszka i imieniny naszego ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy o 9.00, o godz. 16.30 w Szymanowie i o 17.30 w Krynicznie.

Wyjazd na Górę św. Anny dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania został odwołany.

W kancelarii do nabycia paschaliki małe i duże oraz baranki z białej czekolady, których dochód przeznaczony jest na działalność diecezjalnego Caritasu.

W zeszłą niedzielę dla misjonarzy przed kościołem zebraliśmy 2014 zł i 10 euro. Bóg zapłać.

Próby przed bierzmowaniem planowane są 17 i 23 kwietnia o godz. 19.00

Próby przed I Komunią św. planowane sa 21 i 22 kwietnia o godz. 18.30.

Zapowiedzi przedślubne (III):        Grzegorz Dawid Stawiński z Piotrowicze i Daria Karolina Hadała z Rogoża

Zapowiedzi przedślubne (II):          Mateusz Roszak z Wałbrzycha i Agnieszka Stachurska z Kryniczna

Niech Duch Święty pomoże Wam przynosić obfite owoce rekolekcji w codziennym życiu.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253