Trzecia niedziela zwykła – 19 I

Dzisiaj o 11.30 w czasie mszy św. wystąpi chór Amicorum. Dziękujemy chórowi za oprawę muzyczną liturgii i koncert kolęd po mszy.

Dzisiaj zakończenie odwiedzin kolędowych w naszej parafii. W związku z tym msze św. w tygodniu powracają na godz. 18.00.

Kolęda uzupełniająca w przyszłą niedzielę od godz. 14.00. Można się zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

Od soboty 18 stycznia trwa w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.

Katecheza chrzcielna dla rodzin, które w najbliższym czasie pragną ochrzcić dziecko, w poniedziałek 20 stycznia o g. 19.00.

Szkoła Podstawowa w Krynicznie zaprasza wszystkich na Koncert Charytatywny w czwartek 23 stycznia o godz. 19.00 do świetlicy wiejskiej w Krynicznie. Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Na spotkanie ze Słowem Bożym o Roman zaprasza w piątek o godz. 19.00.

Również w piątek spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o g. 19.00 w kościele.

W sobotę o godz. 19.00 Spotkanie Noworoczne mieszkańców Kryniczna w świetlicy wiejskiej.

W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 11.30 kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Przypominamy osobom, którzy zapisały się na pielgrzymkę po sanktuariach Europy, że należy wpłacić na konto Biura Podróży Stachura pierwszą ratę, która jest gwarantem wpisania na listę pielgrzymów. Są jeszcze wolne miejsca. Bliższych informacji udziela o. Mieczysław. Plan pielgrzymki dostępny jest w gablocie.

Pokój i Dobro niech panuje w Waszych sercach.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253