Trzecia niedziela zwykła – 24 I

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

W związku z Niedzielą Słowa Bożego przypominamy, że wierni, którzy przez minimum pół godziny oddają się lekturze słowa Bożego mogą zyskać odpust zupełny po zwykłymi warunkami.

W piątek spotkanie online ze Słowem Bożym o godz. 19.00. Link na stronie internetowej parafii.

W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w domu katechetycznym i spotkanie rodziców w kościele.

1 lutego o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dziecko.

We wtorek kończymy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Odwiedzamy po kolędzie tylko tych Parafian, którzy złożyli zaproszenie. Proszę nie zapraszać kolędy do domów, w których znajdują się osoby chore na Covid-19. lub zostały objęte kwarantanną. Odwiedziny rozpoczynamy w niedzielę od 14.00, a w dzień powszedni od godz. 16.00. W czasie kolędy prosimy o podawanie kandydatów do nowej Rady Parafialnej. Wybory odbędą się na początku Wielkiego Postu.

PLAN KOLĘDY

N. 24 I – Szymanów –        o. Mieczysław – ul. Lipowa

o. Jozue – ul. Lotnicza

Pn. 25 I – Kryniczno –      o. Mieczysław – ul. Parkowa i Trzebnicka

o. Jozue – ul. Wiosenna

Wt. 26 I – Rogoż –     o. Mieczysław – ul. Gliniana, Stawowa, Ogrodowa,

Akacjowa i Lipowa.

o. Jozue – ul. Parkowa, Zacisze i Wierzbowa.

Dziękujemy za wasze modlitwy, ofiary, okazywaną pomoc i wszelką życzliwość.

Niech Bóg będzie waszą mocą i siłą we wszelkich słabościach.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253