Trzydziesta pierwsza niedziela zwykła – 05 XI

Do ósmego listopada za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można dla nich zyskać odpust zupełny. Do środy czytać będziemy wypominki od g. 17.40 i sprawować w ich intencji mszę świętą wieczorną.

Katecheza dla dorosłych w środę po mszy świętej wieczornej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od g. 20.00.

Liturgiczna Służba Ołtarza ma swoją zbiórkę w piątek po mszy świętej wieczornej.

Msza święta w intencji Ojczyzny w Święto Niepodległości w sobotę o godz. 9.00. Krąg biblijny o g. 19.00

Zebraliśmy na misje 1855 zł. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ramach ogólnopolskiej akcji Pomoc Kościołowi w potrzebie. Za tydzień również msza święta w int. parafian i rolników ofiarowana od Koła Myśliwskiego “TROP” o g. 11.30. A o g. 16.00 w domu parafialnym film „Duśka” o Wandzie Półtawskiej.

W kancelarii przyjmujemy intencje na przyszły rok. Intencje zbiorowe na pierwszy piątek przyjmujemy co miesiąc w zakrystii przed eucharystią.

W poniedziałek 13 listopada o g. 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych i rodziców młodzieży z II roku przygotowania do bierzmowania.

Od 1-3 XII Kurs ewangelizacyjny „Nowe życie”. Spotkania w domu parafialnym pomogą we wspólnocie odnowić doświadczenie podstawowych prawd naszej. Opłata organizacyjna: 100 zł. Więcej informacji i zapisy przez formularz na stronie parafialnej oraz u sióstr z Szymanowa.

Młodzież zapraszamy na wyjazd na Górę św. Anny 8-10 XII. Koszt 250 zł. Informacje i zapisy u o. Jozuego.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...