Trzydziesta pierwsza niedziela zwykła – 06 XI

Do ósmego listopada za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można dla nich zyskać odpust zupełny.

Do wtorku od g. 17.40 czytać będziemy wypominki i sprawować w ich intencji mszę świętą.

Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych do wyboru: poniedziałek, wtorek lub środa o 19.00.

Spotkanie formacyjne dla kobiet we wtorek o 19.00.

Katecheza dla dorosłych w środę o 19.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od 20.00.

Msza święta w intencji Ojczyzny w Święto Niepodległości w piątek o godz. 9.00, a po mszy świętej zapraszamy do domu parafialnego, by przy kawie i herbacie pośpiewać pieśni patriotyczne.

Szukamy osoby do pomocy przy artystycznym wystroju tegorocznej stajenki. Chętni mogą się zgłaszać do o. Jozuego.

Przypominamy, że nasza parafia bierze udział w akcji Caritas: „Rodzina Rodzinie”. Więcej informacji na plakatach, folderach i na stronie internetowej. Ofiary można składać do puszki przy bocznym wyjściu.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na Ukrainę w ramach ogólnopolskiej akcji solidarności z Kościołem prześladowanym

W kancelarii przyjmujemy intencje na przyszły rok.