Trzydziesta druga niedziela zwykła – 12 XI

Dziś przed kościołem ogólnopolska zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku wspieramy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Fragmenty filmu dokumentalnego o Wandzie Półtawskiej będzie można zobaczyć w domu parafialnym od g. 16.00. A po mszy świętej wieczornej spotkanie dla rodziców młodzieży z pierwszego roku przygotowań do bierzmowania.

Rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rodzice młodzieży z drugiego roku przygotowań do bierzmowania zapraszamy w poniedziałek o g. 19.00.

Kandydaci na ministrantów mają zbiórkę we wtorek o g. 16.45.

Spotkanie młodzieży z drugiego roku do bierzmowania rozpoczyna się mszą święta w czwartek o 18.00. Od godz. 20.00 tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Krąg biblijny w sobotę o 19.00.

Szukamy foto parafialnych stajenek, by zrobić wystawę fotograficzną z okazji 800- lecie pierwszej stajenki w Greccio. Tych, którzy posiadają takie archiwalne zdjęcia, prosimy o kontakt.

Organizowany jest wyjazd ewangelizacyjny na Górę św. Anny dla  młodzieży klas 8 i szkoły średniej od 8 do 10 grudnia. Koszt 250 zł. Informacje u o. Jozuego.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...