Trzydziesta trzecia niedziela zwykła – 19 XI

Z ok. wspomnienia patronki muzyki kościelnej św. Cecylii msza święta wieczorna w środę w intencji p. organisty, orkiestry i scholii oraz członków zespołów ludowych z naszej parafii.

Katecheza dla dorosłych w środę po mszy świętej wieczornej.

Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w czwartek o 19.00, a od godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Dzieci I komunijne zapraszamy w piątek o g. 16.45, a fraternie młodzieży po mszy świętej wieczornej.

Krąg Biblijny w sobotę o g. 19.00.

Na pomoc „Kościołowi w potrzebie” na Bliskim Wschodzie zebraliśmy 2674 zł. Bóg zapłać. Za tydzień zbiórka na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego

W najbliższą niedzielę o g. 11.30 zostanie odprawiona msza święta w int szafarzy, ministrantów i lektorów z naszej parafii, z okazji patronalnej uroczystości Chrystusa Króla.

Katecheza chrzcielna – ostatnia przed świętami – w poniedziałek 27 listopada o g. 19.00.

Trwają zapisy na kurs „Nowe Życie”, który w domu parafialnym będzie miał miejsce od 1 do 3 grudnia. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej parafii.

Organizowany jest wyjazd na Górę św. Anny dla  młodzieży klas 8 SP i młodzieży szkoły średniej od 8 do 10 grudnia. Koszt 250 zł. Informacje i karty zgody dla rodziców u o. Jozuego.

W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb Zbigniewa Myszy z Malina i Wiesława Derkaczewskiego z Rogoża. Niech odpoczywają w pokoju.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...