Uroczystość Bożego Narodzenia – 25 XII

Dziękujemy za przygotowanie tegorocznej stajenki: p. Andrzejowi, p. Wojciechowi, Arturowi i p. Sylwii, młodzieży za pomoc i panom stawiającym rusztowanie, p. Organiście, orkiestrze i scholii za świąteczną oprawę liturgiczną. P. Zosi i ekipie z Szymanowa za przygotowanie kaplicy. Za każde zaangażowanie i ofiarę: Bóg zapłać.

Jutro, w święto św. Szczepana, msze święte jak w każdą niedzielę.

Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty we wtorek. Po mszach świętych poświęcenie wina.

Święto Świętych Młodzianków w środę. Po mszach świętych błogosławieństwo małych dzieci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od godz. 20.00.

W sobotę, w ostatni dzień starego roku, o godz. 17.00 msza św. dziękczynna za miniony rok w intencji parafian z okolicznościowym nabożeństwem. Od godz. 23.00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu.

W Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte jak w każdą niedzielę.

Rozpoczynamy w parafii odwiedziny kolędowe. Odwiedzimy te domy, gdzie zostaliśmy zaproszeni, zgodnie z deklaracją złożoną do 19 grudnia. Plan wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej. Wizyty rozpoczynamy w soboty i niedziele o godz. 14.00, a w tygodniu o 16.00.
Kolęda uzupełniająca 21 stycznia. Zapisy na kolędę uzupełniającą telefonicznie na numer klasztoru po 2 stycznia.

Prosimy nie parkować aut w pasie między klasztorem a domem parafialnym. To są zarezerwowane miejsca dla duszpasterzy i gości klasztoru. Dziękujemy za zrozumienie.

Zmarł nasza parafianka Stanisława Franczak z Ligoty Pięknej R.I.P.

Zapowiedzi: Marta Rataj z Rogoża i Marcin Lukasek z Pasikurowic /2/