Uroczystość Chrystusa Króla – 24 XI

Przed kościołem do nabycia „Gość Niedzielny” z kalendarzem na przyszły rok.

Od 29 listopada rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

Zbiórka dla ministrantów w piątek o 16.30 w Domu Parafialnym.

Pragniemy wprowadzić „Spotkania ze Słowem Bożym”, które poprowadzi o. Roman. Serdecznie zapraszamy już w najbliższy piątek po mszy świętej wieczornej do Domu Parafialnego. Prosimy przynieść Pismo Święte.

W sobotę od g. 16.00 w domu parafialnym czekamy na dzieci, by wspólnie ozdobić świąteczne pierniki oraz wykonać kilka ozdób bożonarodzeniowych, które będą rozprowadzane na kiermaszu parafialnym. Rodziców prosimy o pomoc podczas tego spotkania.

W pierwszą niedzielę adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, po każdej mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z wyjątkiem mszy wieczornej ponieważ o godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory Adwentowe.

Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 9.00. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów, oraz ozdób choinkowych z wypisanym postanowieniem adwentowym. Więcej informacji na stronie internetowej. Dziękujemy dobrodziejom za słodycze i upominki do rozdawania.

W poniedziałek 02 grudnia o 19.00 katecheza chrzcielna dla Rodzin pragnących, w najbliższym czasie, ochrzcić swoje dziecko.

Obok gabloty ogłoszeniowej stanęła nowa tablica na klepsydry. Proszę, aby nie umieszczać tam innych ogłoszeń. Proszę także, aby z drzew na parkingu parafialnym nie robić słupów ogłoszeniowych.

Trwają zapisy na wyjazd młodzieży na Górę św. Anny 6-8 XII. Formularze zgody do podpisania przez Rodziców do odebrania w zakrystii.

W ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła i Domu Parafialnego zebraliśmy 4470 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy za wszelką życzliwość, modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

Życzymy dobrego przeżycia nadchodzącego tygodnia.