Uroczystość Chrystusa Króla – 26 XI

Dziś przed kościołem zbiórka  na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Po mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży z pierwszego roku przygotowań do bierzmowania.

Katecheza chrzcielna oraz spotkanie formacyjne dla kobiet w poniedziałek o 19.00.

Spotkanie zespołu presynodalnego we wtorek o 19.00.

Od środy rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP w intencji dzieci i młodzieży.

Z okazji święta Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego wieczorna msza święta w środę w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

Chcących pomóc w organizacji kursu Alfa w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w czwartek o 19.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 20.00

W I piątek spowiedź od g. 17.30. Kurs „Nowe życie” rozpoczyna się o g. 17.00 w domu parafialnym

W I sobotę miesiąca o g. 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

W przyszłą niedzielę zaczynamy Adwent. Po wieczornych mszach świętych roratnich chcemy zapraszać dzieci na krótkie spotkanie w domu parafialnym. Prosimy parafian o wsparcie: mile widziane drobne upominki dla dzieci, ciastka, czy ozdoby świąteczne. Więcej informacji u o. Jozuego.

Organizowany jest wyjazd na Górę św. Anny dla  młodzieży klas 8 i szkoły średniej od 8 do 10 grudnia. Koszt 250 zł. Informacje u o. Romana.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...