Uroczystość M.B. Rodzicielki – 01 I

Od poniedziałku rozpoczynamy w parafii wizytę duszpasterską. W dzień powszedni od godz. 16.00, a w soboty i niedziele od godz. 14.00. Na stole przygotujmy krzyż i świece.

Odwiedzamy tylko te domy, do których zaproszono nas do 19 grudnia. Późniejsze zgłoszenia przenosimy na kolędę uzupełniającą, która odbędzie się w sobotę 21 stycznia. Na kolędę uzupełniającą przyjmujemy zgłoszenia telefonicznie na numer parafialny. Zebrane ofiary podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczymy na remont kuchni w domu parafialnym. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej parafii /p. osobny wpis/.

Msza św. w int. zmarłego emerytowanego papieża Benedykta XVI w czwartek o 9.00. Po liturgii będzie można obejrzeć transmisję z pogrzebu w domu parafialnym.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w int. niewierzących, poszukujących Boga i przeżywających kryzys wiary w czwartek od 20.00.

W piątek  Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Porządek mszy św., jak w każdą niedzielę. Od g. 16.00 zapraszamy na rodzinne i parafialne kolędowanie w domu parafialnym. Nie zabraknie również świątecznych konkursów i quizów. Można przynieść ciasto czy owoce na wspólny stół.

W I sobotę miesiąca od g. 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

W przyszła niedziele o. Mieczysław wygłosi Słowo Boże, a po mszach świętych będzie można zakupić książkę o historii naszej parafii /koszt 65 zł/. Spotkanie autorskie z o. Mieczysławem o g. 16.30 w domu parafialnym. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o 10.00 będzie nam towarzyszyć w modlitwie zespół „Rogożanie”.

Zapowiedzi: Marta Rataj z Rogoża i Marcin Lukasek z Pasikurowic /3/