Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (8 czerwca 2014)

Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego – w Ligocie Pięknej przy szkole będzie odprawiona Msza św. z okazji święta ludowego o g. 14.00.

We wtorek po Mszy św. zbiórka dla ministrantów, a w niej m.in. wyznaczenie do służby w czasie bierzmowania, oraz omówienie wyjazdu ministrantów na wycieczkę.

W środę po mszy wieczornej próba generalna młodzieży i świadków przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

W sobotę o godz. 18.00 udzielenie Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z Wysokiego Kościoła.

Od poniedziałku do piątku okazja do Sakramentu Pokuty od godz. 17.30 – 17.50

Rodzicom młodzieży przypominamy o przygotowaniu świątyni w sobotę przed południem.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi

Podajemy do wiadomości:

Boże Ciało – 19 czerwca ( w tym roku procesja Eucharystyczna odbędzie się w Malinie )

Zapowiedzi przedślubne :

• Michał Lukasek zam. Pasikurowice